Корисно знати

Кварц вінілові підлоги і композитний SPC ламінат: позитивні особливості

Кварц вінілові підлоги і композитний SPC ламінат: позитивні особливості

Ці різновиди підлогового покриття не можна назвати абсолютно новими. Вони вже кілька років широко затребувані в Європі та інших країнах. На ринку України кварц вінілові підлоги тепер також можна купити, і вони теж дуже активно набирають популярність. При виборі підлогового покриття в спеціалізованих магазинах все частіше зустрічаються такі абревіатури, як SPC, LVT або RigidVinyl.

Ламiнат Kaindl, підійде під будь-який дизайн.

Компанія Kaindl займає провідні позиції на світовому ринку випуску якісних ламінованих підлогових покриттів. Виробництво Ламiната здійснюється в Австрії.

ШУКАЄТЕ, ДЕ КУПИТИ ЛАМІНАТ У КИЄВІ?

У LaminatART ви можете не тільки купити ламінат за найкращою ціною, а й отримати консультацію у наших фахівців з усіх питань.

З того об’єму матеріалів, пропонованих на сьогоднішній день, на Українському ринку з укладання підлоги, ламінат і раніше заслужено займає лідируючі позиції.

Ламiнат Balterio, переваги ламiната Балтерио

Ламiнат Balterio, відмінний вибір для Вашого приміщення на багато років! Далі в тексті, ми розповімо Вам про переваги і про колекції.

 Balterio відповідає Вашим - незвичайним очікуванням: їх підлогове покриття завжди в тренді і створений з думкою про Вас, від водостійких 9 мм до сучасних 8 мм колекції Ламiнат  Balterio .

Забыли пароль?
Регистрация