KRONO ORIGINAL НІМЕЦЬКИЙ ЛАМІНАТ

KRONO ORIGINAL НІМЕЦЬКИЙ ЛАМІНАТ

Купити ламінат у Києві, німецький ламінат, Krono Original, недорого, з доставкою, вологостійкий ламінат, під теплу підлогу, 8 мм, ламінат Krono Original офіційний сайт, ламінат Krono Original купити, Krono Original ламінат офіційний, ламінат Німеччина Krono Original, ламінат Krono Original, водостійка підлога кроно оріджинал, купити кроно оріджинал Київ, кроно оріджинал купити Київ

Ламінат Krono Original виробляється на підприємствах групи компаній Kronospan GmbH, розташованих у Німеччині, Белларуссії, Австрії.


Ламінат випускаються за доступними цінами, а в якості сумніватися підстави немає, що підтверджує стійка до ударів HDF-плита. Поверхня оброблена спеціальним складом, який захищає полотно від появи подряпин, відколів та інших дефектів, тому ламінат можна монтувати в приміщеннях з підвищеним трафіком. Самі підлоги випускаються на території Німеччини з використанням всіх методик і запатентованих розробок компанії Kronospan.

Широкий асортимент продукції представлений сьогодні в 80 країнах по всьому світу - в будівельних супермаркетах, в спеціалізованих магазинах підлогових покриттів. Виробництво в містечку Лампертсвальде, що в 70 км від Дрездена, займає приблизно 360.000 m2 і є найсучаснішим і найбільшим заводом концерну.

В асортименті Krono Original є ламінат, представлений 32 і 33 класами навантаження, та товщиною від 8 до 12 мм, завдяки яким матеріал можна використовувати під оформлення житлових інтер'єрів і офісних приміщень. Дизайнери використовують кілька видів обробки деревини: штучне зістарювання, ефект ручної обробки і пиляного дерева. Бренд Krono Original представлений декількома колекціями:

Vintage Classic;
Super Natural Classic;
Super Natural Narrow;
Variostep Narrow;
Vintage Narrow;
Floordreams Vario;
Кожна з яких має розкішні та глибокі текстури з різними вкрапленнями.

Переваги ламінату бренду - Krono Original:

✅ Довгий термін використання: при належному догляді і правильної експлуатації ламінат може прослужити не менше 15-20 років.
✅ Висока стійкість до серйозних навантажень. Таких як вода, роликові колеса від кресел.
✅ Особливу напилення з корунду запобігає утворенню подряпин і зберігає ідеальний стан підлогового покриття.
✅ Гігієнічність і антибактеріальність. Поверхня панелей просякнута особливим шаром, який захищає полотно від в'еданія жиру та інших плям в глибокі шари ламінату.
✅ Стійкість до впливу прямого сонячного світла перешкоджає вицвітанню відтінку.
✅ Гіпоалергенність обумовлена екологічним складом і антистатичною обробкою, яка перешкоджає скупченню пилу і бруду на поверхні.
Замкове з'єднання, яке дозволяє монтувати панелі самостійно і оперативно.
✅ Будучи світовим лідером, група компаній Kronospan постійно розробляє нові інноваційні якісні продукти, які прикрасять Ваш будинок.

Krono Original - це якісний ламінат німецького виробництва, який випускається за найкращими традиціями концерну Kronospan!

 

Забыли пароль?
Регистрация