Угода користувача

Угода користувача

УГОДА КОРИСТУВАЧА 

Справжнє Угода укладається між інтернет-магазином laminatart.kiev.ua, розташованим в мережі Інтернет за адресою https://laminatart.kiev.ua (далі - «Інтернет-магазин») і користувачем послуг інтернет-магазину laminatart.kiev.ua (далі - «Покупцем»), і визначає умови придбання товарів через Інтернет-магазин laminatart.kiev.ua 

1.Основні положення 

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент "Реєстрації" або "Оформлення замовлення" Покупця на сайті Інтернет магазину. "Реєстрація" або "Оформлення замовлення" Покупця на сайті Інтернет-магазину є підтвердженням повної згоди Покупця з умовами цієї Угоди. 

1.2. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити односторонньому порядку зміни до цієї Угоди. 

1.3. Ця Угода є договором приєднання в розумінні ст. 634 Цивільного Кодекcа України. 

2. Реєстрація або Оформлення замовлення без реєстрації на сайті Інтернет-магазину 

2.1. Покупець погоджується з тим, що для використання послуг Інтернет-магазину йому можна пройти процедуру "Реєстрації" на сайті Інтернет-магазину, проте "Оформити замовлення" товару можна і без реєстрації. 

2.2. Для здійснення "Реєстрації" або "Оформлення замовлення" Покупцеві необхідно заповнити форму. При заповненні форми Покупець погоджується надати правдиву, точну і повну інформацію. Якщо Покупець надає невірну інформацію або у Інтернет-магазину є підстави вважати, що надана Покупцем інформація невірна, неповна або неточна, Інтернет-магазин має право призупинити або скасувати "Реєстрацію" або "Оформлення замовлення" Покупця і відмовити Покупцеві в наданні своїх послуг. 

2.3 Звертаємо Вашу увагу на те, що ми не зберігаємо паролі і логіни до Ваших особистих кабінетах. У разі втрати не зможемо їх відновити і не несемо відповідальності за їх збереження. 

3. Інформація про товар 

3.1. Інформація про товар, що пропонується для покупки в Інтернет-магазині, представлена у вигляді каталогу фотографій і короткого опису товару. 

3.2. Колір і (або) відтінок товару може незначно відрізнятися від його фотографій на сайті Інтернет-магазину. 

3.3. На прохання Покупця представник Інтернет-магазину може надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару. 

4. Формування та оформлення замовлень 

4.1 Для придбання Продукції в Інтернет-магазині Покупець здійснює "Оформлення замовлення" на придбання продукції. Оформлення замовлення здійснюється за допомогою відповідного інтерфейсу, наявного на сторінках Інтернет-магазину. При оформленні замовлення Покупець надає Продавцю наступну інформацію: повне ім'я; E-mail; телефон і адресу доставки. 

4.2 Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем. 

4.3 При замовленні товару в нічний або неробочий час, а також вихідний або святковий день замовлення вважається отриманим о 10 годині ранку наступного робочого дня. 

4.4 Після оформлення замовлення на E-mail Покупця приходить письмове повідомлення про зроблений замовленні продукції. У разі незгоди Покупця з інформацією, вказаною в цьому повідомленні, він зобов'язаний письмово відмовитися від виробленого замовлення. 

4.5 Після перевірки наявності замовленої продукції, в найкоротші терміни з Покупцем зв'язується менеджер для підтвердження замовлення і уточнення всіх деталей замовлення. 

5. Доставка товару 

5.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, в узгодженому кількості та асортименті, здійснюється різними службами доставки по всій території України. 

5.2. Відправлення та доставка замовленого товару проводиться в обумовлені в телефонному режимі з Покупцем терміни. 

5.3. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра виконати прийняття замовленого товару за кількістю, якості, асортименту та комплектності товару. 

6. Повернення товару 

6.1. Покупець має право відмовитися від товару після його отримання протягом 14 днів. Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд (не розкрити упаковка), споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару. 

6.2. При відмові Покупця від товару Інтернет-магазин повертає йому грошову суму, сплачену за товар, за вирахуванням суми витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві і вивезенням товару від Покупця. 

7. Відповідальність 

7.1. Всі послуги, що надаються Інтернет-магазином надаються за принципом "як є". Інтернет-магазин не несе відповідальності за можливі технічні помилки в роботі сайту, наслідком яких є неможливість виконання замовлення або його несвоєчасне виконання. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським факт

Забыли пароль?
Регистрация