Політика Безпеки

Політика Безпеки

ПОЛІТИКА БЕЗПЕКИ 

Інтернет-магазин laminatart.kiev.ua поважає приватність кожного клієнта, хто відвідує наш інтернет-магазин. Ми створили цей розділ з метою проінформувати Вас про нашу політику приватності, а так же умовах, на яких дані, які ми отримуємо від Вас буде використано. Так само, Політика Конфіденційності проінструктує Вас про те, як ви можете перевірити точність, і контролювати використання інформації яку Ви нам надаєте. Відвідуючи наш інтернет-магазин, Ви підтверджуєте угоду з умовами Політики Конфіденційності. 

Збір і використання інформації 

Інтернет-магазин може збирати кілька видів інформації про своїх Клієнтів: 

- Персональні дані (ім'я, адреса, електронна пошта, контактний телефон та ін.); 

- Дані про відвідуваність сайту (IP адреса, браузер відвідувача) 

1. Персональні дані. 

Персональна інформація надається Клієнтами при реєстрації на сайті інтернет-Магазна, конкурсах або акціях, пропонованих Магазином. Ми збираємо тільки найнеобхіднішу інформацію про Клієнтів з метою надання більш якісних послуг. Особиста інформація може бути змінена або доповнена за запитом самого Клієнта. 

Інформація про наших клієнтів - ймовірно, найголовніша частина нашого бізнесу, і ми не перебуваємо в бізнесі продажу її іншим. Ми не поділяємо інформацію клієнта з будь-якими третіми особами. 

2. Дані про відвідуваність сайту. 

Інформація про відвідуваність сайту включає в себе дані, отримані при відвідуванні Клієнтом інтернет-магазину. Більшість відомостей неособистого характеру збирається за допомогою файлів «Cookie» або інших технологій аналізу. На веб-сторінках використовуються файли «Сookie», і інші технології, що дозволяють аналізувати дані і виконувати настройки відповідно до своїх уподобань користувачів. Подібні відомості збираються для статистики по використанню інтернет-магазину його продуктивності і ефективності. Вони використовуються для підвищення рівня обслуговування Клієнтів, спрощення роботи з сайтом і поліпшення його матеріалів.

Забыли пароль?
Регистрация