My Step - висока якість від швейцарського концерну!

My Step - висока якість від швейцарського концерну!

Купити ламінат, My Step, недорого, з доставкою, вологостійкий ламінат, під теплу підлогу, 8 мм, ламінат My Step офіційний сайт, ламінат My Step купити, My Step ламінат офіційний, ламінат Польща My Step, ламінат My Step, водостійка підлога Май Степ, купити Май Степ Київ, Май Степ купити Київ

My Step - це преміальний бренд від швейцарського концерну Swiss Krono Group, який відповідає всім стандартам європейської якості.

Ламінована підлога виготовляється відповідно до законодавства ЄС з натурального дерева без шкоди для навколишнього середовища і людини, що підтверджено певними європейськими сертифікатами.

Ламінована підлога My Step - це краса і продуманість кожної деталі. Над розробкою декорів та структур працюють професіонали, тому після укладання My Step виглядає розкішно і благородно, імітує по рельєфу і текстурі натуральне дерево. Зносостійкість по Табер тесту АС5 або 32-33 клас робить підлогу стійким до будь-яких абразивних та механічних впливів.

Ламінат My Step - безпека і екологічність!

В якості сировини - натуральне дерево з спеціально відведених ділянок лісового масиву, якого в складі кожної планки не менше 95%! Екологічність покриття дозволяє використовувати підлогові матеріали в найважливішому місці в будинку - дитячій кімнаті!

Під брендом Май Степ випускається 4 колекцій ламінату: Terra, Sky, Fortis, Ocean. Все лінійки мають 33 клас навантаження, а різна товщина планок дозволяє вибирати підлогу для житлових кімнат, громадських або комерційних майданчиків.

Зносостійкість поверхні підтверджена класом АС5. Це означає, що ламінат підійде для оформлення приміщень з підвищеним трафіком і збереже структуру поверхні протягом заявленого терміну служби. Насичені відтінки, імітація під справжнє дерево, простота догляду за рахунок підвищеного коефіцієнта вологостійкості і укладання за рахунок замку 5G - все це бренд My Step.

 

Забыли пароль?
Регистрация