Ламінат My Floor

Ламінат My Floor: краса і надійність на десятиліття

Купити ламінат у Києві, Німецький ламінат, My Floor, недорого, з доставкою, вологостійкий ламінат, під теплу підлогу, 8 мм, ламінат My Floor офіційний сайт, ламінат My Floor купити, My Floor ламінат офіційний, ламінат Німеччина My Floor, ламінат My Floor, водостійка підлога Май Флор, купити Май Флор Київ, Май Флор купити Київ

Незважаючи на те, що бренд Май Флор вважається досить молодим щодо інших великих компаній, він встиг завоювати визнання на світовому ринку.

Ламінат My Floor відповідає всім сучасним європейським стандартам якості. Має сертифікат PEFC і отримав знак Blue Angel за свою безпеку і екологічність. Поєднання високих технічних характеристик і доступної ціни роблять продукцію цього бренду однією з найбільш затребуваних у світі.

Різновиди і конструкція ламінованих підлогових покриттів My Floor

Ламінат Май Флор - високоякісна продукція, яка виготовляється за найвищими стандартами якості. Виробник пропонує планки з найвищим (32 і 33) класом зносостійкості. Можна вибрати відповідні моделі з товщиною дошки 8, 10 і 12 мм. My Floor є надійним ламінатом. Він має відмінну замкову систему 5G і 4V-подібну фаску по всіх краях планки.

Конструкція ламінату My Floor складається з 4 шарів:

✅ Захисний зовнішній - оберігає планку від різних механічних пошкоджень (ударів, подряпин, відколів та ін.). Забезпечує надійний захист від хімічних речовин, високих температур і вологи. Як правило, верхній шар складається з смоли (меламіну або акрилової).

✅ Декоративний - відповідає за чіткість і реалістичність зображення. Складається з декоративного паперу (іноді багатошарової). Цей шар дозволяє передати натуральний колір і структуру натурального матеріалу. Наприклад, каменю або дерева різних порід.

✅ Основний (ХДФ-плита) - ключова складова кожної планки. Виготовляється з дрібнозернистої стружки натурального дерева, пресованої під високим тиском і температурою. Така технологія дозволяє отримати дошку високої щільності (не менше 900 кг / м²). Завдяки відмінній зносостійкості і надійному замковому з'єднанню, Май Флор один з різновидів ламінату, який витримує велике навантаження (наприклад, величезну вагу великогабаритних меблів).

✅ Закріпляючий нижній - виконує роль стабілізатора. Основна мета цього шару полягає в захисті планки від проникнення вологи знизу і підтримку геометрії. Як правило, нижня частина планки та торці просочуються натуральною смолою для кращої вологостійкості.

Купити ламінат, My Floor, недорого, з доставкою, вологостійкий ламінат, під теплу підлогу, 8 мм, ламінат My Floor офіційний сайт, ламінат My Floor купити, My Floor ламінат офіційний, ламінат Німеччина My Floor, ламінат My Floor, водостійка підлога Май Флор, купити Май Флор Київ, Май Флор купити Київ

4 оригінальні колекції ламінату My Floor

Підлогове покриття від відомого німецького бренду ділиться на кілька основних лінійок. Технічні характеристики можна назвати схожими, так як вся продукція виробляється за однією технологією. Але, кожна з колекцій ламінату My Floor має різну товщину і розмір дошки, відрізняється класом зносостійкості і дизайном.

Ось 4 основні лінійки підлогових покриттів компанії:

Cottage - являє собою класичні кольори і фактуру натурального дерева. Завдяки своєму зовнішньому вигляду вважається універсальним і підходить під будь-який інтер'єр. Ламінат My Floor Cottage має 32 клас зносостійкості і товщину дошки 8 мм. Підходить для використання в житлових приміщеннях. Та комерційних, це один з небагатьох ламінатів 32 класу який має стиранність класу – AC5.

Chalet - імітує популярні забарвлення ясеня, дуба і каштана. Володіє найвищим класом зносостійкості, тому може використовуватися для приміщення з високим навантаженням. Повністю екологічний і має підвищену вологостійкість (цей ламінат My Floor можна стелити навіть на кухні).

Villa - виділяється найбільшою товщиною дошки (12 мм), завдяки чому має високу міцність і зносостійкість. Особливої ​​вишуканості My Floor Villa надає дизайн дошки під стиль ретро. Найвищий 33 клас зносостійкості гарантує довгу службу підлогового покриття (понад 30 років).

Residence - відрізняється від класичних планок збільшеною довжиною і шириною. My Floor Residence володіє синхронної структурою, що дозволяє створювати найдивовижніші композиції підлоги в приміщенні. Благородні відтінки природних кольорів деревини відкривають ще більше можливостей для реалізації задуманого дизайну.

Замкове з'єднання 5G: зручний монтаж і висока надійність

Ламінат My Floor оснащений якісними замками 5G і 4-х сторонньої фаскою. У поєднанні з високою щільністю HDF-дошки (900 кг / м²), такі характеристики гарантують високу надійність з'єднання планок. Замкове з'єднання дозволяє стелити підлогове покриття великої площі рівним шаром без деформації і порушення геометрії.

Завдяки надійним замкам і продуманій конструкції, ламінат My Floor виділяється рядом переваг:

✅ підходить під будь-які типи приміщень (навіть з високим навантаженням);

✅ може встановлюватися з системою «тепла підлога»;

✅ має підвищену зносостійкість замкових з'єднань;

✅ виключає наявність мікрозазорів;

✅ легко і швидко монтується на поверхню

Екологічність, вологостійкість і довгий термін служби My Floor

Німецький бренд відповідально підходить до якості своєї продукції. Перед виходом на ринок, ламінат My Floor проходить більше 10 різних тестів, в тому числі і додаткові практичні випробування. Підлогове покриття від цієї компанії отримало безліч нагород, сертифікатів та маркувань.

Окремо варто відзначити високу екологічність даної продукції. Клас Е1 підтверджує низьку емісію фольмадегідів. Ламінат My Floor на 95% складається з натурального дерева, яке вирощується в спеціальних лісових господарствах. Для споживача це означає, що покриття для підлоги Май Флор повністю безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища. Цей ламінат без побоювання можна стелити навіть в дитячій кімнаті.

Вологостійкість - ще одна особливість даного підлогового покриття. Унікальна технологія виробництва, використання додаткових натуральних просочень і прошарків забезпечує відмінний захист від вологи. Пролита на поверхню рідина не вбирається в планку, не викликає її розбухання і деформацію. Це означає, що підлогове покриття можна стелити в кімнатах з високим рівнем вологості.

Всі ці характеристики свідчу про високу надійність і довговічність. Виробник дає офіційну гарантію на свою продукцію терміном не менше 30 років. Якщо купити планки з найвищим класом зносостійкості, наприклад, ламінат My Floor Residence, то підлогове покриття прослужить значно довше.

Основні переваги підлогового покриття Май Флор

  1. Висока зносостійкість - планки захищені від механічних пошкоджень, вологи і високих температур.
  2. Міцність і надійність - відмінна щільність основного шару і якісне замкове з'єднання забезпечить довгий термін служби підлогового покриття в будь-яких умовах.
  3. Екологічна безпека - ламінат My Floor на 95% складається з натурального дерева, не містить небезпечних речовин і хімікатів.
  4. Великий вибір відтінків - клієнт зможе купити підлогове покриття буквально під будь-який інтер'єр. Від сучасного хай-тек дизайну, до епатажного ретро-стилю.
  5. Довговічність - німецький бренд дає гарантію на свою продукцію терміном 30 років, що є найвищим показником серед сучасних виробників.
  6. Доступність - незважаючи на те, що це підлогове покриття відноситься до преміум-сегменту, ціна на ламінат Май Флор залишається в розумних межах.

Як вибрати потрібне підлогове покриття з усіх колекцій My Floor

Нерідко трапляється так, що у покупця виникають труднощі з вибором конкретної моделі ламінату. Це особливо актуально для брендів, які пропонують масу гідних варіантів, як і My Floor. Щоб спростити завдання, ми рекомендуємо відштовхуватися від наступних пунктів:

  1. Навантаження (клас зносостійкості). Важливо врахувати, де саме Ви плануєте стелити ламінат. Якщо це кімната з громіздкими важкими меблями або місце, де здійснюється найбільше навантаження на підлогу, варто віддати перевагу моделям з товщиною не менше 10 мм і 33 класом зносостійкості. Для дитячої кімнати або спальні, як правило, цілком достатньо 8 мм дошки 32 класу.
  2. Рівень вологості. Для більшості кімнат цілком підійдуть класичні підлогові покриття з середньою товщиною. Вони без проблем витримують регулярне вологе прибирання і не розбухнуть від випадково пролитого чаю. Інша справа кухня. Рівень вологості там значно вище. До того ж, на підлогу постійно потрапляє рідина в різній кількості (наприклад, від миття посуду). Для цієї кімнати краще купити ламінат My Floor 33 класу з підвищеною вологостійкістю.
  3. Зовнішній вигляд. Колір і фактура дошки істотно вплине на фінальний інтер'єр кімнати. Вибирайте конкретну модель не тільки за власними побажаннями. Враховуйте поєднання відтінків, не бійтеся експериментувати. Ламінат My Floor повинен доповнювати дизайн, а не виділятися на загальному тлі кімнати.

Забыли пароль?
Регистрация