ЛАМІНАТ KRONOPOL

ЛАМІНАТ KRONOPOL

Купити ламінат у Києві, польський ламінат Kronopol, недорого, з доставкою, вологостійкий ламінат, під теплу підлогу, 8 мм, ламінат Kronopol офіційний сайт, ламінат Kronopol купити, Kronopol ламінат офіційний, ламінат Польща Kronopol, ламінат Kronopol

Торгова марка «KRONOPOL», заснована в Польщі в 1994 році, компанія Кронопол входить до складу швейцарського концерну «SWISS KRONO GROUP».

Вся продукція виробляється в місті Жари (Польща), а потім експортуються в багато країн світу, такі країни як Україна, Китай, Японія, Канада, США.

Ламінат Kronopol знаменитий своїм ексклюзивним дизайном колекцій. Широта і різноманіття колірних рішень, вишуканість фактур не залишить байдужими справжніх цінителів краси. Кожна колекція несе в собі індивідуальність і дозволяє створити неповторний інтер'єр. Ламінат Кронопол - показник наявності стилю і доброго смаку, подарунок для справжніх естетів. Ламінована підлога Kronopol є екологічно чистою продукцією, і не містить канцерогенних речовин. Використовувані в якості основи для ламінату -  деревні плити HDF, виготовляються із сировини, яку отримують в процесі санітарної прорубки лісу. Виробництво ламінату Кронопол відповідає всім екологічним вимогам, що підтверджує наявність сертифіката FSC. Покриття для підлоги від польської компанії «KRONOPOL» стійкі до механічних пошкоджень, забруднень, несприйнятливі до ультрафіолету і мають низьку займистість. У ламінату Kronopol всі місця стику просочені спеціальним вологостійким складом, завдяки якому виключається проникнення будь-якої вологи. Польські ламіновані підлоги володіють високими антистатичними властивостями. Інноваційна технологія, впроваджена компанією Kronopol, нейтралізує накопичувані на поверхні підлоги електричні заряди. Антистатичні властивості ламінату стабільні протягом усього періоду експлуатації.

Kronopol (Кронопол, Польща) - бренд є частиною світового концерну Swiss Krono, фабрика якого розташована в Польщі (звідси і приставка Krono - Pol). В асортименті колекцій зроблений великий акцент на попит українського споживача - всі декори виконані як з фаскою, так і без фаски в 32 і 33 класі, при цьому поряд з 8 мм ламінатом присутні і 10 мм і 12 мм колекції.

На сьогоднішній день Kronopol можна вважати одним з найбільш оптимальних за ціною пропозицій на ламінат європейського виробництва. При цьому виробник дає гарантію на використання в домашніх умовах: 32 класу - 20 років і 33 класу - 30 років.

Забыли пароль?
Регистрация