Ламiнат WIPARQUET

ЛАМІНАТ WIPARQUET - Classen

Купити ламінат у Києві, Німецький ламінат, Wiparquet, недорого, з доставкою, вологостійкий ламінат, під теплу підлогу, 8 мм, ламінат Wiparquet офіційний сайт, ламінат Wiparquet купити, Wiparquet ламінат офіційний, ламінат Німеччина Wiparquet, ламінат Wiparquet

Ламінат Wiparquet - є продукцією концерну Classen. Поєднує в собі якість, стиль і простоту.

 

Завдяки технології ChromeZone ламінат Wiparquet неможливо відрізнити від натурального дерева - поглиблення матуються, а на пори деревини наноситься глянсовий блиск, чим досягається повна схожість з дерев'яною поверхнею. Ця колекція, заснована на виразною і яскравою текстурою деревини, ідеально підходить для міської квартири або заміського будинку. Таке підлогове покриття дуже приємне на дотик, під ногами відчувається натуральне дерево. Через свою екологічність та безпечність ламінат може стелитися в дитячих приміщеннях.

Ламінат Wiparquet має унікальну додаткову вологостійку захисний шар швів - Isowaxx. Це спеціальна композиція воскових сумішей, яка при з'єднанні планок ламінату переміщується вгору. В результаті місце з'єднання шипа і паза ущільняється автоматично, що забезпечує одночасно щільність і рухливість з'єднання, а також створює додатковий захист від вологи. Так що, якщо ви щось пролили на підлогу, Isowaxx запобігатиме потраплянню вологи всередину планок, захистить їх від деформації і інших неприємних наслідків.

Система укладання Megaloc з надійно захищеним профілем забезпечує швидку і просту збірку без використання інструментів. Тепер ламінат може укладати одна людина і робити це в три рази швидше, ніж зазвичай. Крім швидкості, система Megaloc забезпечує чудову якість і стабільність з'єднань на стиках, так що в процесі експлуатації вони залишаються міцними навіть при найважчих навантаженнях. Система Megaloc є запатентованим рішенням компанії Classen (патент № EP 1 415 056), що підкреслює його інноваційність та унікальність.

З ламінатом Wiparquet у Вашому будинку з'явиться щось особливе, що відповідає новим тенденціям часу.

Переваги ламінату Wiparquet:

- Використання екологічних матеріалів.

- Захисне покриття поверхні надійно захищає підлоги від пошкоджень - подряпин, відколів, вм'ятин.

- Високий ступінь міцності.

- Естетичність і оригінальний дизайн.

- Тепло-стабільність.

  • Надійний кліковий замок максимально спрощує монтаж і демонтаж.

Забыли пароль?
Регистрация