Ламінат Kastamonu - Туреччина

Ламінат Kastamonu - Туреччина

Купити ламінат у Києві, турецький ламінат, Kastamonu, недорого, з доставкою, вологостійкий ламінат, під теплу підлогу, 8 мм, ламінат Kastamonu офіційний сайт, ламінат Kastamonu купити, Kastamonu ламінат офіційний, ламінат Туреччина Kastamonu, ламінат Kastamonu

Компанія Kastamonu входить в турецький холдинг HAYAT, що є одним з найбільших Турецьких деревопереробних підприємств.

Заснування компанії Hayat Holding почалося в 1937 році в місті Стамбул. До сьогодні компанія запустила виробництво в Туреччині, Болгарії, Боснії і Герцеговині, виробництво покриттів для підлоги, звідки і імпортується в Україну.

Опис ламінату Kastamonu

Не дивлячись що ламінат Кастамону з'явився на ринку України не так давно, він встиг завоювати до себе довіру завдяки низькій ціні і високій якості. Клас зносостійкості Kastamonu 32 та 33 що дозволяє укладати ламінат в домашніх і комерційних приміщеннях. Товщина складає 8 мм. та 12 мм. Зручні замки UniClick полегшують укладання і для неї не потрібно досвіду укладання та спеціального пристосування. Декори представлені різних кольорів, відтінків і порід. Відгуки покупців ламінату Kastamonu на 99 відсотків позитивні, і всі покупці готові рекомендувати ламінат Kastamonu своїм знайомим.

Забыли пароль?
Регистрация