Ламінат Excellent

Ламінат Excellent: особливості, переваги та можливості застосування

Ламінат Excellent - якісне ламіноване покриття бельгійського виробництва. Бренд, який випускає цей продукт, використовує сучасні технології, що дозволяють отримати довговічне, практичне і стильне підлогове покриття. Сфера застосування Excellent - велика. Завдяки окремих класів зносостійкості можна придбати як ламінат для дому, так і для громадських і комерційних приміщень, він також вологостійкий та його можна укладати у кухні.

 

Ламінат Balterio Excellent: особливості

 Виробник пропонує більше 15 колекцій цього підлогового покриття. Залежно від серії, товщина панелі варіюється від 8 до 12 мм. Клас зносостійкості може бути 32 або 33. Ламінат Балтерио Excellent 33 має високий клас екологічності. Завдяки цьому використовувати його можна, в тому числі, і в дитячих кімнатах. Додатковий стабілізуючий шар підвищує міцність кожної панелі.

Основна особливість ламінату Excellent - це особлива текстура поверхні панелей. Вона по максимуму відображає структуру деревних волокон. При цьому, в будь-який з колекцій панелі відрізняються вологостійкістю за рахунок спеціального просочення плити. До її складу входить корунд, який підвищує стійкість до зношування.

Панелі з'єднуються між собою за допомогою замкової системи Click Xpress. Вона дозволяє не тільки надійно зафіксувати підлогове покриття, але і істотно прискорює процес монтажу. По периметру ламінат має спеціальне просочення, завдяки якому здійснюється додатковий захист від вологи. Ця ж особливість оберігає від появи скрипів.

Ламінат Балтерио, купити який можна у нас, стійкий до впливу хімічних речовин, стирання. Він також пожежобезпечний, стійкий до спалаху. Виробник гарантує тривалий термін служби такого підлогового покриття - до 25 років. Це можливо за умови правильного догляду за ним - але тут немає нічого складного. Покриття з ламінату - один з найбільш практичних варіантів.

Види ламінату

Виробник пропонує декілька видів підлогового покриття, кожне з яких має свої особливості та переваги. Excellent доступний в наступних варіантах:
✅ Ламінат Excellent 4V 32 - має 32 клас зносостійкості, щільність плити становить 900 кг \ м2. Таке покриття імітує реальну структуру дерева, вона тут яскраво виражена.
✅ Ламінат Excellent 12 мм 33 - товщина плити становить 12 мм, щільність становить 920 кг \ м2. Клас зносостійкості - 33. Покриття імітує деревну структуру, відрізняється високою стійкістю до зносу.
✅ Ламінат Balterio Excellent 33 4V - щільність плити тут становить 900 кг \ м2. Ламінат Excellent - 33 класи зносостійкості.
Всі види ламінату від цього виробника відрізняються стійкістю до зносу, вираженої деревної структурою, надійністю замкового з'єднання. При належному догляді, кожен вид прослужить до 20-25 років.

Чому варто купити ламінат Balterio?

Ламінат даного виробника відрізняється високим рівнем екологічності. Це досягається завдяки жорстким нормам, які вживаються до якості даної продукції. Матеріал - деревина - поставляється з власних лісів, вирощуваних спеціально для виготовлення ламінату. Далі відбувається контроль якості на кожному етапі виготовлення. Виробник не використовує смоли з фенолами в складі. А це - 100% безпека готового оздоблювального матеріалу.
Крім цього, купити бельгійський ламінат Excellent варто тому, що він має такі переваги:


✅ Висока якість обробки верхнього шару за рахунок надточного тиснення. Як результат - зберігається натуральна структура деревини. Завдяки цьому покриття не можна відрізнити з підлоги, зробленого зі справжнього дерева.


✅ Вологостійкість - вона досягається за рахунок використання високої міцності дошки для основи в поєднанні зі спеціальним просоченням воском. Водостійкий ламінат Excellent 32 клас не тільки можна мити, але і укладати у прихожій та кухні.


✅ Простота монтажу - за рахунок спеціальної клік-системи, встановлювати ламінат можна в короткі терміни. При цьому. Він підійде і на підлогу з системою підігріву, і для укладання у ванній кімнаті.


✅ Тривалий термін служби - покриття прослужить до 25 років. І при правильному догляді деформуватися воно не буде.


✅ Антиковзаюча поверхню - Excellent 33 і покриття іншої зносостійкості має спеціальний верхній шар, який не дає ногам ковзати по ньому. Це особливо важливо, якщо в будинку є маленькі діти або люди похилого віку.


✅ Стійкість до подряпин - ламінат Balterio Excellent 33 не зіпсується, якщо в будинку є собака або кіт. Від кігтів не залишиться некрасивих відмітин.


✅ Високий клас пожаростійкості - він відноситься до класів В і С. При тому, що мінімально допустимої є категорія Е. Якщо на підлогу випадково впаде сірник або сигарета, поверхня не постраждає.


✅ Міцність - ламінат Excellent 33 не боїться навіть каблуків. Тому, він підійде для створення підлогового покриття навіть в громадських місцях і танцювальних школах. Ламінат - як паркетна дошка, але більш стійкий перед такими механічними навантаженнями.


Таким чином, виробник передбачив всі можливі негативні чинники, які можуть негативно позначитися на стані ламінату. Завдяки сучасним технологіям, поверхня збереже свій первозданний вигляд на довгі роки, не вимагаючи ремонту або заміни.

Як вибрати ламінат Excellent?

При виборі ламінату Excellent, необхідно орієнтуватися на клас зносостійкості. Різні класи призначені для різних приміщень. Також на товщину ламінату, вона буває 8 мм або 12 мм.

Клас зносостійкості

Стійкість до механічних пошкоджень

Сфера застосування

31

Середня

Житлові приміщення - за винятком ванної кімнати і кухні

32

Висока

Громадські та побутові приміщення з високою прохідністю (кухня, передпокій)

33

Висока

Громадські приміщення з найвищою прохідністю: магазини, танцювальні зали, кафе і ресторани.

Побутові приміщення з високими вимогами до ступеня зносу покриття: кухня, ванна, тераса.

 

Забыли пароль?
Регистрация