Підкладка під ламiнат: як правильно вибрати?

Підкладка під ламiнат: як правильно вибрати?

Підлоги з ламiната фахівці називають плаваючими, тому що цей вид покриття не має скріплення зі стінами. Дошки замикаються між собою за рахунок стиків і утворюють монолітне полотно.

Що б з часом в місцях з'єднань не з'явилося продавлювання, а підлоги не скрипіли, необхідно якісно вирівняти стяжку перед укладанням. Абсолютно ідеально рівну поверхню може виконати фахівець, що володіє певними навичками та інструментами. Якщо до ідеалу стягуванні далеко, для згладжування нерівностей, і багатьох інших функцій необхідна підкладка.

 

Про те, як її вибрати і укласти поговоримо в цій статті.

Купить подложку под ламiнат, тихий ход, под тёплый пол

Для чого потрібно застосовувати підкладку?

Підкладка під ламiнат - це шар матеріалу, різного походження, рекомендований для укладання між підлогою і ламiнатом.

  ✓ Є якимсь амортизатором між чорновою обробкою і ламiнатом. Оскільки ідеально рівної поверхні домогтися часто складно, за допомогою підкладки можна уникнути «хитання підлоги», яке виникне в місцях нерівності.

  ✓ Служить ізоляцією. Дрібне сміття і зерна піску на бетоні, при прямому контакті з нижнім шаром дощок, будуть створювати тертя, і скрипіти при ходьбі.

  ✓ Створює додатковий бар'єр від вологи, яка як конденсат може утворюватися в перекриттях.

  ✓ Як звукоізоляція - допомагає поглинати шуми усередині приміщення. Так само створює бар'єр з межують квартирами або кімнатами (якщо мова йде про багаторівневому будинку).

  ✓ Теплоізолюючі властивості не можна недооцінювати, особливо, якщо укладання теплої підлоги не передбачається. Дозволить зберегти тепло в приміщенні, не пропускаючи його до бетону.

Обійтися можна в разі, коли застосовується ламiнат класу «Люкс» зі спеціальним нижнім шаром, вже включає в себе підкладку. Але це знову ж таки позначається на ціні ламiната. В інших випадках ми б порадили завжди враховувати цей матеріал в ремонті.

Види:

Матеріали, закладені в основу підкладки, можуть бути натуральними і синтетичними. Детальніше в таблиці.

матеріали

синтетичні

натуральні

пінополістирол

хвоя

Пенопоелітелен

Коркове дерево

поліпропілен

 


Як у перших, так і у других є свої плюси і мінуси. Немає однозначного рішення, що краще. Для різних приміщень, умов і ступеня навантаження ідеальним буде різний варіант.

Поліпропіленова підкладка добре захищає від вологи. Але за рахунок пористої пухирчастої структури може не витримати сильних навантажень і пром'яли. Середній в ціновому сегменті.

Пінополістирол міцніший екстрадований матеріал. Пом'якшує тиск на підлоги при ходьбі, добре поглинає звуки. Трохи дорожчий.

Пенопоелітелен частіше інших використовується в будівельних роботах за рахунок того, що при досить хороших показниках, є самим бюджетним матеріалом. На нього не впливає грибкова природа, добре захищає від вологи і утримує тепло. Однак, як звукоізоляція він не дуже якісний. До того ж за рахунок спіненої структури сильних навантажень не витримає.

Натуральні види підкладки будуть більш дорогими. У цьому їх відносний мінус. До плюсів можна сміливо віднести той факт, що їм властиві показники, властиві натуральному дереву.

Пробкова підкладка під ламiнат виготовляється з однойменного дерева, шляхом спрессовиванія крихти з кори з клейовим розчином. Має високу щільність. Дуже добре утримує тепло і поглинає звуки. Довговічна і зручна в монтажі. Прекрасно підійде для укладання в дитячих.

Підкладка з хвойних порід має відмінну шумоізоляцію і високу щільність. Зберігає тепло. Але за рахунок пористої структури слабо компенсує явні нерівності поверхні.

Існує ще бітумно - пробкова підкладка. Шар бітуму, нанесений поверх пробки, забезпечує посилену вологостійкість.

Купить пробковую подложку, 2мм, 3мм

Купить Древесно-волокнистую подложку, тихий ход, барлинек, лучшая ценакупить полистирольную подложку, недорого, лучшая цена в ЛамiнатАрт

Форма і товщина:

Проводять у вигляді листів різного крою і рулонів.

Товщина підкладки варіюється від 1 до 10мм. Самий середній показник 4 мм.

Укладаємо тепла підлога:

При монтажі теплої підлоги, першорядні показники теплопровідності матеріалу. Тому краще використовувати спеціально призначений матеріал, який відмінно підтримує Ламiнат, при цьому, за рахунок перфорованої структури, має високу здатність проводити тепло.

Спосіб монтажу:

  1. Провести прибирання приміщення. Підлоги ретельно підмести, вимити.
  2. Постелити для додаткового захисту від вологи поліетиленову плівку. Особливо це актуально для свіжої стяжки, так як можливість виникнення конденсату вище
  3. Полотно розрізати під розмір будівельним ножем і укладати, щільно притискаючи один до одного листи.
  4. Можна трохи підкладку заводити на стіни. Надалі ці зазори сховаються під плінтусами.
  5. Для додаткової фіксації з підлогою, зручно користуватися двостороннім скотчем.

Краща підкладка під Ламiнат

З продажу за минулий рік представлено кілька фірм виробників, якість продукції яких викликає довіру у наших клієнтів.

найменування матеріалу

Фірма - виробник

натуральна деревина

Premium Cork

пробкова підкладка

Isoplaat

Пенопоелітелен

Tuplex

Фольгований ізолон ППЕ

Ізолон ППЕ

Екструдований пінополістирол

VTM

Isopolin

Ізопак

У таблиці відображені лише деякі затребувані товари. У ЛамiнатАРТ представлений величезний асортимент якісної продукції. Ми допоможемо вибрати потрібний матеріал, оптимально відповідний для Вас!

Забыли пароль?
Регистрация