Як правильно вибрати ламінат в 2021?

Як правильно вибрати ламінат?

Рішення про ремонт прийнято. Матеріал для підлогового покриття узгоджений. І тепер найголовніше - це визначитися з самим видом ламінату. Адже вибір на сьогоднішній день величезний.

Ми допоможемо Вам прийняти оптимальне рішення.

Існує ряд важливих моментів, які необхідно враховувати при виборі цього матеріалу.

 

Міцність

Кожному приміщенню - свій клас ламінату!

Важливо розуміти, що на підлогу школи і на підлогу квартири з трьома членами сім'ї навантаження буде разюче відрізнятися.

Тому слід вибирати, в першу чергу, з точки зору тієї жорсткості, яка буде відповідати навантаженні в конкретному даному приміщенні.

За своїм призначенням ламінат по міцності ділять:

✓  Промисловий - 41, 42, 43 клас;

✓  Комерційний - 31, 32, 33, 34 клас;

✓  Побутовий - 21, 22, 23 клас.

 

Час і досвід показали, що перший і останній тип для застосування в житлових приміщеннях не особливо практичний. Міцність вище 40 невиправдано висока, як і її вартість при використанні в квартирах і будинках. А ламінат 21 - 23 класи прослужать при стандартних навантаженнях не дуже довго - менше 6 років.

 

Тому найпоширенішим вважається комерційний тип. Він підходить як для офісів, так і для житлових будівель.

 ✓ 31 клас підійде оптимально, якщо потрібно укласти підлогу в дитячій кімнаті, спальні або зоні відпочинку.

Для приміщень з більшою прохідністю, таких як кухня, вітальня або їдальня ідеальним буде ламінат ✓ 32 класу міцності.

 33 клас відмінно витримає навантаження в офісі, обідній зоні кафе чи ресторану.

 34 клас сміливо можна використовувати в школі, дитячому садку або хостелі.

При грамотному підході, термін використання може тривати від 15 до 25 років і вище!

Від класу міцності залежить і товщина. Точніше сказати, вони прямо пропорційні. Для комерційного типу характерна товщина від 6мм до 12 мм. Може бути і нижче, але і клас міцності тоді вже буде слабкіше, а значить, і термін експлуатації менше.

 

У будь-якому випадку, пам'ятайте, що важливий баланс - чим міцніше дошка, тим довше термін експлуатації. Але при цьому не слід робити зайвих витрат і укладати в кімнаті відпочинку ламінат, наприклад, 34 класу. Хоча, все залежить від бюджету і Ваших особистих пристрастей.

 

 

Водостійкість

З класом визначилися. Тепер потрібно врахувати рівень вологості, який буде переважати там, куди планується укладати ламінат.

Для ванних кімнат, санвузлів, в зонах, що межують з вулицею, практичніше за все буде використання водостійкого ламінату. На упаковці дивіться маркування. Вона може бути такою:

купити Ламiнат в Києві, підкладка під Ламiнат. купити Ламiнат з доставкою в києві. купити Ламiнат київ

 

 

Для інших приміщень досить просто враховувати навантаження і спиратися на власні переваги в текстурі або декору.

 

Вид замку

  •  Lock - забивний замок. Принцип дії - одну панель вбивають в іншу за допомогою будівельної киянки. У панелях є виробничі виступи і отвори, зроблені таким чином, що при забиванні, одна дошка щільно фіксується з іншого.
  •  Click - замок замикається. Дві ламелі зістиковують один з одним під певним кутом і при натисканні замикаються одна на інший. Цього типу замка на сьогоднішній день фірмових різновидів дуже багато. Але принцип стику - клацання залишається.

купити Ламiнат Київ, купити Ламiнат з доставкою

 

Для з'єднання ламінату в принципі, більше нічого не потрібно. Але іноді, для більшої водостійкості стики обробляють спеціальним клеєм. Такий спосіб підсилює ефект і застосовується в приміщеннях підвищеної вологості.

 

 

Текстура

Якою буде Ваша підлога на дотик? Чи замислювалися ви, хочете відчувати шорсткість дерева під ногами або ступати по рівній гладкій поверхні?

Ламінат унікальний своєю здатністю приймати потрібну імітацію того матеріалу, який тільки Вам захочеться. У цьому його додатковий плюс. Нижче опис найпоширеніших текстур:

 ✓ Безшовна текстура ламінату (Без фаски). Панелі подібного типу мають гладке покриття. Зображують зріз натурального дерева і монтуються таким способом, що після укладання абсолютно не видно швів. Підлоги виглядають одним монолітним покриттям.

 ✓ Ретро ламінат спеціально створений для того, щоб відобразити структуру натурального дерева. Він має зорові нерівності, шорсткості, відколи, досягаючи тим самим повної імітації дерева.

 ✓ Масляниста текстура відрізняється особливим блиском і бархатистістю

 ✓ Дрібна зернистість теж дуже цікава з точки зору передачі ефекту натуральної деревини.

 ✓ Рустикального тиснення виконаного у вигляді натурального дерева з мінімальною природною обробкою.

 

 

Дизайн

У дизайні ламінату кордонів практично немає. Він може приймати вид дерева, мармурової крихти, керамічної плитки або каменю. І приймаючи рішення про вибір кольору, потрібно керуватися смаковими уподобаннями і дизайнерським рішенням Вашого інтер'єру.

Так само виробники кілька років тому стали робити так звану фаску - зріз на краях дошок, що несе лише декоративну функцію. Ламінат з фаскою матиме вигляд дорогого паркету. Зате ламінат без фаски можна укласти монолітним покриттям. У будь-якому випадку, вибір за Вами.

 

З огляду на ці моменти, Ви легко зможете підібрати відповідний матеріал, а можете просто приїхати до нас в магазин і отримати детальну консультацію у наших фахівців! Ми раді будемо допомогти Вам у виборі, а також допоможемо купити ламінат. LaminatART – ми знаємо про ламінат все! Допоможемо і Вам!

 

Забыли пароль?
Регистрация