Недорогий ламiнат, який він?

Недорогий ламiнат, який він?

Ламінат - матеріал, який використовується для ремонту приміщень, протягом вже не одного десятиліття займає лідируючі позиції. Він якісний, безпечний, міцний і красивий. І, звичайно, однією з найпривабливіших його сторін є те, що він універсальний для практично будь-якого фінансового рівня споживача.

 Звичайно, на величину вартості впливають:

  1. Країна і регіон виготовлення,
  2. Технічні тонкощі виробничого процесу,
  3. Текстура і дизайн,
  4. Ім'я виробника,
  • Цінова політика роздрібного продавця.

Але абсолютно точно можна сказати, що купити в Києві недорогий ламінат гідної якості можливо. Купуючи в Ламінат Арт, Ви можете бути впевнені в обраному матеріалі. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, і гарантуємо якість придбаного Вами товару, а також адекватність цін. Зобов'язання перед постачальниками, відповідальність перед своїми покупцями не дають нам право ставити ціни вище, ніж дозволяє виробник.

У цій статті ми розглянемо кілька фірм - виробників середньої цінової категорії, які за останні кілька років впевнено лідирують у своєму сегменті і заслужили довіру і любов покупців.

Коростенський завод МДФ (Rezult) Купити ламінат Rezult в Києві, недорого з доставкою, вологостійкий ламінат, під дерево, 32 клас ламінат, в спальню, в вітальню

 

Проводять ламінат в Україні на переважно німецькому обладнанні.
Завод активно бере участь у виставках, в тому числі в найбільшому з'їзді, присвяченому деревообробної промисловості Далекого Сходу.
✓ Основа плит з хвої, переважно з сосни. Клас міцності 31, 32, 33. Це дозволяє йому протистояти різним механічним пошкодженням, будь то подряпини від пересування меблів або відколи від падіння важких предметів.
✓ Екологічно безпечний.
✓ Має різноманітне декоративне рішення.
✓ ЧЩо дуже важливо, славиться якісними замками.
✓ Легкий в укладанні.
✓ Вартість в межах 240 гр., В залежності від колекції і класу.
Як сам завод себе позиціонує - №1 в Україні з виробництва MDF, HDF та ламінованих підлог.

EGGER

Купити ламінат Egger в Києві, недорого, з доставкою, вологостійкий ламінат, під дерево, 32 клас, 33 клас, ламінат в спальню, в вітальню, на кухню, з гарантією якості


Ламінат з Німеччини, який має прекрасне співвідношення ціна / якість.
✓ Один м2 можна купити від 225 гр. до 600 гр. і вище.
✓ Клас зносостійкості 32, 33. Товщина виробу йде від 8 до 12 мм.
✓ Має вологостійку різновид Aqua +.
✓ Так само, до переваг, можна віднести величезну кількість дизайнерських рішень, що імітують бетон, керамічний камінь або дорогу деревину.
✓ Різноманітні колекції розраховані на укладку як в побутових, так і в промислових приміщеннях.
✓ Компанія EGGER серйозно ставитися до вимог безпеки, тому виробляють по - справжньому екологічну продукцію.
✓ Завдяки особливостям технології, ламінат має антистатичний ефект.
✓ Запатентований якісне замкове з'єднання.

RedClic

Купити ламінат RedClic в Києві, недорого, з доставкою, вологостійкий ламінат, під дерево, 32 клас, 33 клас, ламінат в спальню, в вітальню, на кухню, з гарантією якості

Дочірнє підприємство знаменитого концерну Krono, розташоване в Польщі. Завод оснащений німецьким обладнанням.

✓ Проводять ламінат класом стійкості 32, 33 при цьому зберігаючи мінімальну товщину 8 мм. Це має додаткові переваги при укладанні підлог в житлових приміщеннях з невисокими стелями.

✓ Екологічний і безпечний, тому що майже на 90% складається з натуральних компонентів.
Різноманітний дизайн, в тому числі імітація справжнього дубового паркету.
Якість продукції, що виробляється відповідає європейським вимогам і підтверджено необхідними сертифікатами.

Classen

Купити ламінат Classen в Києві, недорого, з доставкою, вологостійкий ламінат, під дерево, 32 клас, 33 клас, ламінат в спальню, в вітальню, на кухню, з гарантією якостіЩе один великий німецький виробник, розташований в містах Baruth і Kaisersesch. Випускають понад 60 мільйонів м2 ламінату в рік!

Так само є популярним постачальників підлогових покриттів в Сполучених Штатах.

✓ Самостійно розроблена замкова система Megaloc, здатна витримати кілька циклів збирання - розбирання.

✓ Згідно з офіційними даними, удостоєні премії Blue Angel - сертифіката відповідності найвищим стандартам якості в сфері безпеки і гігієни.
✓ Додатковою перевагою є наявність власних лісосмуг, розташованих поблизу с концерном.
✓ Ламінат з виключно високими показниками стійкості. Підставою служить HDF - плита високої щільності 870 кг / м3.
✓ Величезний асортимент, більше 600 видів кольорів, 12 різних текстур, 6 видів формату.
ССамі засновники концерну вважають своєю місією забезпечити споживача якісною, екологічно безпечною, красивою і доступною продукцією.
За ціною є звичайно розбіжності, в залежності від класу та колекції. Але в середньому в районі 350 гр. вже можна вибрати гідний матеріал.

Kronopol

Купити ламінат Kronopol в Києві, недорого, з доставкою, вологостійкий ламінат, під дерево, 32 клас, 33 клас, ламінат в спальню, в вітальню, на кухню, з гарантією якостіЩе один Польський виробник, що входить в холдинг Swiss Krono Group, заснований в 1994 році. Їх прагнення постійної досконалості відразу помітили споживачі.
✓ Виробляють екологічно безпечну продукцію. Складається ламінат більш ніж на 80% з хвойних порід дерев. Має еко - клас Е1, що є сприятливою умовою при укладанні підлоги в місцях, де перебувають діти.
✓ В основі покриття лежить стійка до сильних навантажень HDF - плита, різного рівня міцності:
Клас міцності 32. Приклад - колекція Exclusive. Ламінат має дизайн потертої поверхні, V - образну фаску, товщину ламелі 8мм. Виглядає гарно і може укладатися поверх теплої підлоги.
Клас міцності 33. Колекція Massivum, представлена в кольорі натурального дерева різних відтінків. Товщина 10 мм. Тип замкового з'єднання Click.
Середня ціна за м2, в залежності від колекції і класу міцності, 280 гр.

У будь-якому випадку, вибір величезний, а велика конкуренція тільки надає додатковий стимул виробникам безперервно підтримувати якість на належному рівні, постійно підвищуючи його. Вибираючи ламінат, слід відштовхуватися від завдань, які перед Вами стоять і смакових уподобань. А також купувати в перевірених магазинах. Тільки так Ви можете бути впевнені в якості придбаного ламінату.

Забыли пароль?
Регистрация