ЛАМІНАТ EGGER - Німецька Надійність

Кварц вінілові підлоги і композитний SPC ламінат: позитивні особливості

Кварц вінілові підлоги і композитний SPC ламінат: позитивні особливості

Ці різновиди підлогового покриття не можна назвати абсолютно новими. Вони вже кілька років широко затребувані в Європі та інших країнах. На ринку України кварц вінілові підлоги тепер також можна купити, і вони теж дуже активно набирають популярність. При виборі підлогового покриття в спеціалізованих магазинах все частіше зустрічаються такі абревіатури, як SPC, LVT або RigidVinyl.

Перед споживачем відразу виникають цілком логічні запитання. Наприклад, що таке вінілові підлоги? У чому їх відмінності від ламінату? Чи варто взагалі розглядати покупку такого підлогового покриття для будинку або квартири, або для офісу? У цій статті ми розберемо основні особливості вінілових підлог. Визначимо, чим вони відрізняються від композитних варіантів.

Кварц вінілова плитка LVT

вінілові підлоги, вінілові підлоги LVT, вінілова плитка LVT, кварц вінілові підлоги, кварц вінілова плитка, кварцвініловий ламінат, вінілова підлога tarkett, moduleo кварц вініл, вініл moduleo, вініл, вінілова підлога spc, spc ламінат, Rigid вініл, SPC, RigidVinyl, LVT , замковой вініл, клейовий вініл, вінілова підлога ціна, кварц вінілові підлоги купити, вінілова підлога замковий,

Вінілові підлоги LVT відносяться до ніші дуже водостійких покриттів для підлоги. Не варто плутати цей матеріал зі звичайною ПВХ-плиткою і, тим більше, з лінолеумом. Останні відносяться до категорії підлогових покриттів низької щільності. Нерідко містять шкідливі хімічні елементи.

Вінілова плитка LVT є сучасний матеріал, що володіє 100% водостійкість по всій площі. У його складі немає шкідливих добавок або пластифікаторів. Вініл повністю безпечний, що підтверджують багаторазові європейські сертифікати якості. Крім того, він не виділяє неприємного запаху при нагріванні на сонці, не цвіте і не схильний до гниття. Саме таке підлогове покриття використовують в закордонних лікарнях та інших громадських установах.

В Україні вінілові підлоги частіше відомі як кварцвініловий ламінат. Таку назву, зокрема, прижилася через форми планок. Вони співставні звичайному ламінату. Не меншу роль зіграв і спосіб монтажу. Замковій вініл збирається за аналогічним принципом. Вінілова підлога замкова має різні типи з'єднань, як і ламінат. Також існує клейовий вініл, який забезпечує більш надійне з'єднання. Але, таку підлогу не можна буде перестелити, наприклад, при переїзді в іншу квартиру. А замкова LVT вінілова підлога легко розбирається і потім також легко збирається на новому місці, наприклад в новій квартирі. Також дуже часто даний метод застосовують фірми при переїзді з одного офісу в інший, дуже зручно, і часто економить бюджет при переїзді.

Якщо розшифрувати саму абревіатуру вінілових підлог LVT (Luxury Vinyl Tile), відразу стає зрозуміло, що перед Вами люксовий матеріал. Це підтверджують не тільки високі технічні характеристики, а й візуальна складова. А якщо вініл виготовляють в Європі, то це точно гарантія якості, дотримання всіх норм при виготовленні. Так як європейські бренди дуже сильно дотримуються правил викиду шкідливих речовин в атмосферу, можна сміливо вірити в слова, що цей продукт екологічно чистий і не несе небезпеки для здоров'я. Вінілові підлогу можна сміливо укладати в дитячих кімнатах. Як ми вище згадували, вініл часто використовують навіть в поліклініці.

Наприклад, вінілова плитка LVT:

✅ представлена в широкому розмаїтті декорів (дерево, камінь, плитка);

✅ за своєю структурою тактильно нагадує натуральний матеріал, наприклад, зріз дерева;

✅ не поступається по реалістичності візуальної складової навіть дорогому ламінату.

Кварц вініловим полам гарантовано успішне майбутнє. Багато відомих виробників ламінату активно випускають цей різновид підлогових покриттів. Наприклад, вінілова підлога WINEO користується хорошим попитом навіть на ринку України. І це незважаючи на те, що про цього різновиду покриття знає далеко не кожен. Вініл IVC GROUP також може похвалитися хорошим попитом серед споживачів. Цей бренд пропонує гарну різноманітність дизайну плиток. IVC GROUP кварц вініл представлений не тільки під імітацію натурального дерева. У колекції бренду є вельми цікаві варіанти під камінь і кілька вельми креативних колекцій.

Переваги вінілових підлог, про які варто знати

  • ✅ 100% захист від вологи - пролита склянка води або кави не буде проблемою;
  • ✅ наявність міцного верхнього шару - високий опір механічних пошкоджень і навантажень;
  • ✅ екологічна безпека - матеріал повністю нешкідливий для людини і тварин;
  • ✅ низька гучність - вініл дуже тихий, не скрипить при ходьбі;
  • ✅ мінімальне розширення - вінілову плитку можна стелити під теплу підлогу;
  • ✅ кілька способів з'єднання - клейовий або замковий.

У чому відмінність Rigid вінілу від звичайного

Так як вінілові покриття для підлоги не можна назвати понад пружними, виробники не припиняють експерименти по збільшенню твердості цього матеріалу. Rigid вініл - вдосконалена версія, яка має більшу кількість шарів і доопрацьований склад. Його ще називають інженерним вінілом.

Переваг такого підлогового покриття кілька:

  • ✅ підвищена міцність на розрив замку від високого навантаження;
  • ✅ мінімальний рівень шуму за рахунок акустичного шару;
  • ✅ підвищена комфортабельність (пом'якшувальний шар).

Rigid вініл також випускається багатьма відомими брендами, тому купити його в Україні не складе труднощів.

Що таке композитні підлоги: види і переваги

Цей різновид підлогового покриття є одним з найновіших на ринку. У порівнянні з вініловими підлогами LVT, композитні більш жорсткі. Крім того, вони мають іншу основу в складі. Композитна вінілова підлога SPC являє собою особливу суміш, а не багатошарове покриття. Це дозволяє матеріалу витримувати ще більші навантаження.

Композитні підлоги поділяються на 2 види - SPC і WPC. Відмінності полягають в матеріалах, використовуваних при виготовленні даної продукції. Наприклад, SPC-ламінат складаються з вапняку і вінілу. У складі переважає саме камінь в співвідношенні 70% на 30%. Покриття з абревіатурою WPC являє собою комбінацію деревної муки, вінілу і деяких інших матеріалів. Композитні підлоги з'явилися відносно недавно (всього 3 роки тому). Але все більше виробників активно розвивають це відгалуження підлогових покриттів.

Зараз на ринку багато SPC ламінату, який приїхав до нас на територію з Китаю, і ця продукція м'яко сказати, не найкращої якості. Хоч дані виробники і заявляють що їх підлогове покриття має 55 клас (з метою маркетингового виділенні на ринку від інших). Скажімо Вам зразу, такого класу зносостійкості просто навіть не існує. Максимальний клас якои існує це 43 клас. Ми завжди просимо клієнтів бути уважніше і відповідально підходити до вибору підлогового покриття.

Основні переваги і недоліки композитних WPC, SPC

вінілові підлоги, вінілові підлоги LVT, вінілова плитка LVT, кварц вінілові підлоги, кварц вінілова плитка, кварцвініловий ламінат, вінілова підлога tarkett, moduleo кварц вініл, вініл moduleo, вініл, вінілова підлога spc, spc ламінат, Rigid вініл, SPC, RigidVinyl, LVT , замковой вініл, клейовий вініл, вінілова підлога ціна, кварц вінілові підлоги купити, вінілова підлога замковий,

Плюси SPC:

  • • підвищена міцність - матеріал без проблем витримує сильні удари і великі навантаження;
  • • стійкість до тепла - матеріал практично не змінює форму при зростанні температури. Можна укладати на теплу підлогу до 42 градусів;
  • • невелика товщина.

Мінуси SPC:

  • • більше шумить (в порівнянні з вінілом LVT);
  • • його поверхня трохи грубіша;
  • • замки можуть пошкодитися при перевезенні матеріалу.
  • Плюси WPC:

  • • значно менша вага, ніж у SPC;
  • • низький рівень шуму при ходьбі;
  • • має приємні тактильні відчуття.

Мінуси WPC:

  • • менша стійкість до сильних ударів (ніж у SPC);
  • • велика товщина планки;
  • • підвищена ймовірність розширення матеріалу від високої температури (не рекомендується під теплу підлогу).

Підводимо підсумки

Вінілові і композитні підлоги - відмінний варіант як для побутового, так і комерційного використання. Це підлогове покриття володіє приголомшливою 100% вологостійкість, має хорошу щільність (1800-2000 кг / м³) та непоганий допустимий діапазон перепадів товщини планки (від 2.5 мм до 6 мм).

Як і ламінат, вінілові підлоги пропонують широке розмаїття візуальних рішень. У тому числі і під натуральні природні матеріали (дерево і камінь). На даний момент вінілова підлога має не найнижчу ціну на ринку підлогових покриттів. Але, у зв'язку з ростом його популярності, все більше виробників незабаром запропонують нові цікаві моделі. Отже, ціна може відчутно знизитися через конкуренцію.

Якщо Ви вирішили купити вінілову підлогу, завжди звертайте увагу на країну-виробника. Ми рекомендуємо віддавати перевагу європейським брендам. Так, вони коштують дорожче китайських аналогів. Але Ви можете на 100% бути впевнені в заявлених виробником характеристиках. Найкраще звернутися за консультацією з такого питання до фахівця.

Сподіваємося, що ця стаття дала загальне уявлення про вінілову підлогу і їх різновидах. Завжди вибирайте підлогове покриття з розумом і тільки в перевірених магазинах!

Забыли пароль?
Регистрация